Komunikat dotyczący realizacji świadczeń zdrowotnych

26.05.2020

Szanowni Państwo, Z uwagi na bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców województwa lubelskiego oraz mając na uwadze stabilizującą się sytuację epidemiczną w regionie informujemy, że w dniu 21 maja 2020r. Wojewoda Lubelski polecił realizację świadczeń zdrowotnych (w tym planowych) z zachowaniem procedury triażu i w warunkach pełnego bezpieczeństwa epidemiologicznego. Jednocześnie Wojewoda zakazał przebywania na terenie podmiotu leczniczego osób postronnych, w szczególności przedstawicieli medycznych i handlowych oraz odwiedzin pacjentów.

Teleporady w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej

20.05.2020

Szanowni Państwo, W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją, mając przede wszystkim na względzie bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców naszego województwa, a także zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego od poniedziałku tj. 16 marca 2020r. zachęcamy do skorzystania z teleporad w ramach świadczeń udzielanych w naszych poradniach specjalistycznych (AOS).

100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II

20.05.2020

Historia życia Karola Wojtyły to wielowątkowa opowieść o artyście, filozofie, duszpasterzu, wychowawcy młodzieży oraz polityku o wielkim wpływie na kształt dzisiejszego świata.

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

11.05.2020

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej, Paniom Pielęgniarkom i Położnym oraz Panom Pielęgniarzom, składam najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej. Jednocześnie dziękuję za dotychczasową, sumienną pracę na rzecz naszych Pacjentów.

229. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

03.05.2020

229. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego
w Zamościu przekazał stetoskopy dla Szpitala

28.04.2020

W dniu 24 kwietnia 2020r. Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Zamościu przekazał bezpłatnie na rzecz Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu sprzęt.

Fundacja Szpitala „Papieskiego” przekazała Szpitalowi pierwszą transzę zebranych środków finansowych na potrzeby związane ze zwalczaniem koronawirusa

24.04.2020

Zarząd Fundacji Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu przekazał Szpitalowi „Papieskiemu” pierwszą transzę środków finansowych pochodzących ze zbiórki pieniężnej, którą Fundacja uruchomiła z przeznaczeniem na potrzeby związane ze zwalczaniem koronawirusa (SARS-CoV-2).