Pandemia COVID-19

09.10.2020

Z uwagi na stan pandemii COVID-19 oraz zwiększającą się liczbę stwierdzanych zakażeń, Szpital jest zobowiązany do zachowania procedur triażu oraz warunków zapewnienia pełnego bezpieczeństwa epidemiologicznego, co może wpływać na dłuższy czas oczekiwania lub powodować inne niedogodności.

Koronawirus SARS – CoV 2 – wspólna odpowiedzialność

08.10.2020

Wokół nas, w Polsce, w innych krajach coraz więcej zdiagnozowanych przypadków zakażenia SARS – CoV 2. Zgodnie z przewidywaniami od drugiej połowy września obserwujemy wzrost krzywej zachorowań. W ostatnich dniach ilość zakażonych sięga powyżej 3-4 tysięcy dziennie, ile jest jeszcze niezdiagnozowanych? W naszym województwie obserwujemy również kolejne, rekordowo duże zachorowania.

Zabiegi usunięcia zaćmy

21.09.2020

Szanowni Państwo, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu informuje o możliwości wykonywania operacji zaćmy. wykonywanie operacji zaćmy praktycznie bez kolejki lub w bardzo krótkim terminie w stosunku do innych miejsc naszego województwa, mmożliwość implantacji soczewek hydrofobowych, które zmniejszają ryzyko tzw. zaćmy wtórnej, wykonywanie zabiegów przez doświadczonych okulistów wszystkie zabiegi usunięcia zaćmy w okresie pandemii są przeprowadzane w podniesionym rygorze sanitarnym, dzięki czemu Pacjenci mogą czuć się bezpiecznie, a my z powodzeniem możemy wypełniać naszą misję, dbając o najwyższą jakość. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty!

VIII Europejski Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi

15.09.2020

Zapraszamy serdecznie do Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu na bezpłatne badania profilaktyczne nowotworów głowy i szyi. W dniu 23.09.2020r. w godzinach 15:00-18:00 do Poradni Laryngologicznej, gdzie odbywać się będą bezpłatne badania laryngologiczne w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi Program skierowany jest do osób: w wieku 40-60 lat z grupy podwyższonego ryzyka zameldowanych na terenie woj. lubelskiego.

Listy gratulacyjne

07.09.2020

Listy gratulacyjne dla Dyrekcji i Pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu w związku uroczystym otwarciem nowego budynku Oddziału Kardiologii.

Uroczyste otwarcie nowego budynku Oddziału Kardiologii

05.09.2020

Uroczyste otwarcie nowego budynku Oddziału Kardiologii

03.09.2020

Uroczyste otwarcie - dnia 04.09.2020 godz. 12.00 - 13.30 Miejsce: Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, nowy budynek Oddziału kardiologii. - powitanie uczestników przed wejściem do nowego budynku Oddziału Kardiologii - przemówienia okolicznościowe - uroczyste przecięcie wstęgi - poświęcenie nowego budynku - zwiedzanie nowego budynku i części remontowanej Oddziału Kardiologii - konferencja prasowa z udziałem mediów godz. 13:30 - 14:15 (sala wykładowa nr 210, II p.) Część prezentacyjno - konferencyjna godz. 14:30 - 17:30 Miejsce: Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, ul. Odrodzenia 9. - otwarcie spotkania - prezentacja filmu - wręczenie odznaczeń - wystąpienia okolicznościowe zaproszonych gości Część konferencyjna - wykładowcy - Prof. dr hab. n. med. Jacek Kubica - „Kardiologia dziś i jutro”. - Prof. dr hab. n. med. Mariusz Kuśmierczyk - „Kardiochirurgia dziś i jutro”. - Dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok - „25 lat Oddziału Kardiologii” Zakończenie uroczystości godz. 17:30.