Fundusze europejskie na walkę z COVID-19

31.07.2020

Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski podpisał i przekazał dwie umowy na realizację zadań związanych ze zwalczaniem COVID-19.

Fundacja Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

03.07.2020

LISTA DARCZYŃCÓW którzy przekazali środki finansowe w ramach zbiórki pieniężnej uruchomionej przez Fundację Szpitala „Papieskiego” z przeznaczeniem na potrzeby związane ze zwalczaniem KORONAWIRUSA (SARS-COV-2) W SAMODZIELNYM PUBLICZNYM SZPITALU WOJEWÓDZKIM IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W ZAMOŚCIU.

XXI rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Zamościu

14.06.2020

W dniu 12 czerwca 2020r.  obchodziliśmy XXI rocznicę wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Zamościu. W Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski W Zamościu została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Ojca Świętego Jana Pawła II pod przewodnictwem JE ks. Dra Mariana Rojka Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego oraz w Kaplicy Szpitala, której przewodniczyli ks. Czesław Koraszyński i  ks. Jacek Kania.

XXI rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Zamościu

10.06.2020

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że W dniu 12 czerwca 2020r. jest obchodzona XXI rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Zamościu.

Teleporady w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej

05.06.2020

Szanowni Państwo, W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją, mając przede wszystkim na względzie bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców naszego województwa, a także zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego od poniedziałku tj. 16 marca 2020r. zachęcamy do skorzystania z teleporad w ramach świadczeń udzielanych w naszych poradniach specjalistycznych (AOS).

Życzenia z Okazji Dnia Dziecka

01.06.2020

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom mnóstwa radości, uśmiechu i wielu szczęśliwych chwil!

Płatny parking

01.06.2020

Informujemy, że w dniu 1. czerwca 2020 r. został przywrócony pobór opłat parkingowych za postój pojazdów na terenie Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.