Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie dziękują naszym Medykom!

Szanowni Pracownicy Służby Zdrowia,
w imieniu uczniów, rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie, chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność dla wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, którzy troszczą się o nasze bezpieczeństwo i zdrowie. Uczniowie Naszej szkoły stworzyli prace z życzeniami i podziękowaniami dla Was za tę trudną i niebezpieczną pracę.
Doceniamy Wasz wysiłek i poświęcenie. Jesteśmy wszyscy pełni szacunku dla wytrwałości jaką wykazujecie w tym trudnym czasie. Dziękujemy wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym oraz wszystkim pracownikom służby zdrowia. Jesteście dla nas bohaterami. Życzymy również, by zbliżające się święta wielkanocne wniosły do Waszych serc pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.
Niech w tym czasie, radosne Alleluja będzie dla Was ostoją zwycięskiej miłości i niezłomnej wiary. Radosnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka oraz samych słonecznych, spokojnych i cudownych dni życzą Dyrekcja, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie.