Podziękowania od Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jezierni - "KARTKA DLA MEDYKA"

Szanowni Państwo,
Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jezierni włączyli się w ogólnopolską akcję „KARTKA DLA MEDYKA". W tej akcji nie ma nagród, nikt nie zdobywa pierwszego miejsca,  robimy to z potrzeby serca. W związku podjętą inicjatywą uczniowie pod kierunkiem nauczycieli wykonali prace plastyczne kierowane do lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych czy diagnostów. Uczniowie doskonale wiedzą, że to właśnie oni są teraz na pierwszej linii frontu walki z epidemią koronawirusa.

Wszyscy są im teraz bardzo wdzięczni. Medycy, lekarze, diagności, pielęgniarki, ratownicy medyczni codziennie narażają dla nas własne życie i zdrowie. Uczniowie NSP w  Jezierni poprzez własnoręcznie wykonane plakaty czy rysunki chcą wyrazić podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni za ten trudny dla nich czas. Dzisiaj szczególnie potrzeba każdego, nawet najmniejszego gestu dobroci i życzliwości. Dlatego przekazujemy w państwa ręce rysunki dzieci i w miarę możliwości prosimy o przekazanie ich właśnie pracownikom szpitala, w podzięce za trud, wykonywaną pracę, ale również w ramach „podniesienia na duchu".

Chcemy, aby każdy pracownik służby zdrowia został doceniony i aby na Państwa twarzach pojawił się uśmiech. Miejmy nadzieję, że wykonane przez dzieci prace sprawią wiele radości wszystkim osobom pracującym w służbie zdrowia, gdyż w tym szczególnie trudnym dla nas wszystkich czasie są oni prawdziwymi bohaterami.

Łączymy wyrazy szacunku Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie oraz Rodzice Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Jezierni.