Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Laur pacjenta dla dra Romanowicza

Dr n. med. Tomasz Romanowicz z-ca ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jest dwukrotnym laureatem Ogólnopolskiego Plebiscytu Medycznego „Laur Pacjenta”.
Nagroda ta jest przyznawana przez pacjentów, którzy oddają swoje głosy wysyłając SMS-y.

Jak podkreślają organizatorzy plebiscytu na swojej stronie internetowej jest to wyjątkowe wyróżnienie. –„Ogólnopolski Plebiscyt Medyczny „Laur Pacjenta” to specjalne miejsce w internetowej przestrzeni, gdzie wybieramy najlepszych przedstawicieli branży medycznej w dwóch kategoriach. Lekarze oraz placówki medyczne.

W plebiscycie mamy niepowtarzalną okazję aby oddać swój głos na lekarza, który cieszy się największym zaufaniem, na przychodnię lekarską, w której najłatwiej dostać się do specjalisty. Oczywiście kryteriów wyboru może być znacznie więcej. Do tej pory miały miejsce dwie edycje naszego Plebiscytu. W każdej z nich „Laur Pacjenta” okazał się być nie tylko wyrazem zaufania wobec lekarza czy przychodni. Był to także wyraz uznania zasług oraz swoisty drogowskaz dla innych pacjentów, którzy stanęli przed koniecznością wyboru lekarza czy przychodni”. Ogólnopolski Plebiscyt Medyczny „Laur Pacjenta” jest organizowany przez OptimaRates.com Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Informacje na temat plebiscytu oraz zasad jego przeprowadzania są dostępnie na stronie internetowej: www.laurpacjenta.pl. 

Ryszard Pankiewicz
Rzecznik Prasowy
SPSW im. Papieża Jana Pawła II
w Zamościu

Powrót do listy

Polityka prywatności