Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Wolontariusze WOŚP odwiedzili Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniu Finału 10 stycznia 2016 r., wolontariusze będą przeprowadzać kwestę na terenie szpitala.

Wolontariusze WOŚP odwiedzili Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Doceniając dotychczasowe wsparcie i szczytny cel jaki przyświeca Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu ponownie aktywnie włączył się w organizację tej akcji. Aby uświadomić społeczeństwu, że Orkiestra wspiera także Pacjentów z Zamościa i okolic, 4 stycznia br., zorganizowane zostało spotkanie głównego koordynatora zamojskiej Orkiestry Andrzeja Szumowskiego z wolontariuszami oraz przedstawicielami lokalnych mediów
w naszym szpitalu. Z gośćmi spotkał się lek. med. Marek Lipiec z-ca dyrektora ds. lecznictwa, a następnie prof. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski pokazał
i wyjaśnił wolontariuszom oraz dziennikarzom do czego służy aparatura i sprzęt medyczny otrzymany od Fundacji WOŚP w 2015 roku. Wartość przekazanej aparatury to ok. 150 tys. zł. 
 Dotychczas szpital „papieski” w Zamościu otrzymał aparaturę i sprzęt medyczny od WOŚP o łącznej wartości ok. 950 tys. zł.


dr Ryszard Pankiewicz
 Rzecznik Prasowy SPSW im. Papieża Jana Pawła II 
w Zamościu

 

Powrót do listy

Polityka prywatności