Wielkanocne spotkanie

W przededniu Świąt Wielkanocnych, 29 marca br., odbyło się okolicznościowe spotkanie z udziałem Biskupa Zamojsko-Lubaczowskiego JE ks. dr Wacława Depo z dyrekcją, kapelanami szpitala, kadrą kierowniczą, pracownikami i chorymi. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 13.00 w kaplicy szpitalnej.
Biskup w zwracając się do zebranych w kaplicy oraz przed telewizorami na szpitalnych oddziałach, rozważył mękę Chrystusa i podkreślił Jego obecność w naszym życiu, po czym złożył wszystkim życzenia świąteczne. W imieniu własnym i zarządu szpitala, dyrektor Andrzej Mielcarek życzył pracownikom - spędzonych w rodzinnym gronie, zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Następnie uczestnicy spotkania składali sobie nawzajem wielkanocne życzenia.