Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

X Jubileuszowy Rajd Rowerowy

Rajd rowerowy „EKOLOGICZNIE I ZDROWO ZE SŁUŻBĄ ZDROWIA” w podziękowaniu Matce Bożej za pielgrzymkę Papieża Jana Pawła II do Zamościa i poświęcenie Szpitala odbył się już po raz dziesiąty w dniach 14-15 czerwca br. Organizatorami rajdu był SP Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu we współpracy z Zamojskim TKKF w Zamościu. W tegorocznym rajdzie, którego trasa liczy 58 km., udział wzięło ok. 300 osób.
Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Kolumna rajdowa wyruszyła o godz. 9.00 ulicami Aleje Jana Pawła II, Lwowską do Krasnobrodu. Na miejsce rajdowicze dotarli na godz. 12.00, gdzie uczestniczyli we Mszy Świętej, która została odprawiona w intencji dziękczynnej Matce Bożej za szczęśliwą pielgrzymkę Papieża Jana Pawła II do Zamościa i poświęcenie Szpitala.
Dla tych, którzy nie powrócili do Zamościa, w dalszej części rajdu tzw. piknik rodzinny, czekało nie lada atrakcji. Pierwszym takim momentem był rozegrany o godz. 18.00 mecz piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szpitala między Pracownikami Szpitala a Resztą Świata. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pracowników Szpitala 5:2. W dalszej części pikniku uczestnicy bawili się przy ognisku przy dobrej muzyce. W czasie zabawy dokonano wyboru Miss i Mistera Rajdu. Podczas loterii fantowej rozlosowano atrakcyjne nagrody m.in. rowery. Rajd zakończył się dnia następnego o godz. 15.00 przy Szpitalu podlaniem wodą drzewka „Papieskiego”.

Ryszard Pankiewicz
Rzecznik Prasowy
SP Szpitala Wojewódzkiego
im. Papieża Jana Pawła II
w Zamościu

Powrót do listy

Polityka prywatności