IX Rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Zamościu

Tradycyjnie jak każdego roku Pracownicy, Pacjenci i Sympatycy naszego Szpitala uczestniczyli podczas uroczystej Mszy Świętej w rocznicę wizyty Sługi Bożego Jana Pawła II w Zamościu i poświęcenia “Szpitala Papieskiego”, która odbyła się w dniu 12 czerwca br. o godz. 15.00 w Kaplicy Szpitalnej.
Mszy Świętej w intencji rychłej beatyfikacji Ojca Świętego oraz dziękczynienia za dar wizyty oraz poświęcenia naszego Szpitala, przewodniczył i wygłosił słowo boże ks. dr Leszek Bruśniak pracownik naukowy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Następnie wszyscy przeszli pod tablicę pamiątkową poświęcenia Szpitala przez Ojca Świętego gdzie modlitwę poprowadził ks. Tomasz Demczuk Kapelan Szpitala, po czym złożono kwiaty i zapalono znicze.

Samodzielnego Publicznego
Szpitala Wojewódzkiego