Biała Niedziela w Bondyrzu

Rada Sołecka wsi Bondyrz i Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu w dniu 16 września br. w miejscowości Bondyrz zorganizowali „Białą Niedzielę”.
Wielu mieszkańców Bondyrza skorzystało z możliwości bezpłatnych porad lekarskich i pielęgniarskich w przygotowanych poradniach specjalistycznych: laryngologicznej, okulistycznej, ginekologicznej, rehabilitacyjnej, onkologicznej, internistycznej, urologicznej, neurologicznej, internistyczno-kardiologicznej. Wykonywane były także badania USG i EKG. Udzielono 262 porady lekarskie, 232 porad EKG, RR, pomiaru glukozy. Łącznie udzielono 494 porady. Pacjenci kwalifikujący się do dalszego leczenia otrzymywali skierowania lekarskie do szpitala.
Wszystkim Lekarzom, Pielęgniarkom i Położnym uczestniczącym w „Białej Niedzieli” Rada Sołecka wsi Bondyrz i Dyrekcja Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu składa podziękowania.

Rzecznik SP Szpitala Publicznego
im. Papieża Jana Pawła II