Umowa na modernizację tomografu

Umowa o modernizację tomografu komputerowego firmy GE model Sytec 3000i, pomiędzy Samodzielnym Publicznym Szpitalem Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu a firmą GE Medical Systems Polska Sp. z o o., została zawarta w dniu 9 czerwca br. Wybór najkorzystniejszej oferty dokonany został po przeprowadzonym postępowaniu w trybie zamówienia z wolnej ręki.
Tomograf komputerowy firmy GE model Sytec 3000i to najnowocześniejszy sprzęt w tej grupie na jakim wykonują badania najlepsze ośrodki medyczne.
Modernizacja obejmuje przystosowanie pomieszczeń, zainstalowanie, uruchomienie i szkolenie personelu Zakładu Radiologii. Całość kosztów związanych z modernizacją to 4 019 635,43 zł. Zgodnie z uchwałą budżetową Sejmiku Województwa Lubelskiego z dnia 19 marca br. Szpital otrzymał na ten cel 3 800 mln.
Termin uroczystego oddania do użytku zmodernizowanego tomografu komputerowego ustalony jest na 20 lipca br.

SP Szpitala Wojewódzkiego