Wykrzyknik NEWSWEEKA

Nagroda dla najlepszego Szpitala w Polsce

23 kwietnia 2002 r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie podczas VII Ogólnopolskiej Konferencji Jakość w Opiece Zdrowotnej odbyła się uroczystość wręczenia "Wykrzyknika Newsweeka !" - nagrody tygodnika Newsweek dla najlepszego szpitala w Polsce. Przez sześć miesięcy czasopismo publikowało rankingi szpitali, oceniając poszczególne oddziały.
Za najlepszą placówkę opieki medycznej w Polsce uznany został Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.
Podczas uroczystości Dyrektor szpitala lek. med. Andrzej Mielcarek wraz z Zastępcą Pielęgniarki Naczelnej Urszulą Taczałą odebrał statuetkę i dyplom dla najlepszego szpitala w Polsce.
Ordynator Oddziału Kardiologii dr n. med. Andrzej Kleinrok odebrał nagrodę dla najlepszego oddziału spośród oddziałów wewnętrznych w województwie lubelskim.