Biała niedziela SPSW

17 lutego 2002 roku w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu odbyła się akcja konsultacyjno – lecznicza, zwana "Białą Niedzielą". Lekarze specjaliści ze "Szpitala Papieskiego" przyjmowali Pacjentów w następujących poradniach specjalistycznych:
Poradni Okulistycznej
Poradni Leczenia Jaskry
Poradniach Ginekologicznych
Poradniach Urologicznych
Poradni Chirurgicznej
Poradniach Kardiologicznych
Poradni Rehabilitacyjnej
Poradni Neurologicznej
Poradni Diabetologicznej
Poradniach Onkologicznych
Poradni Foniatrycznej
Poradni Laryngologicznej
Poradni Audiologicznej
Poradni Alergologicznej
Poradni Nefrologicznej
Poradni Internistycznej
Poradni Reumatologicznej
Lekarze Specjaliści, przyjmujący podczas "Białej Niedzieli" w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, przyjęli 642 Pacjentów, którym udzielili porad specjalistycznych.
Oprócz porad, u 73 osób zbadano poziom cukru we krwi, 185 osobom wykonano pomiar ciśnienia tętniczego krwi, wykonano 65 badań USG oraz 45 badań mammograficznych.
Akcja konsultacyjno – lecznicza w Zamościu była z kolei dziewiątą "Białą Niedzielą", organizowaną przez Szpital.