Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Życzenia Świąteczne

 

 

 

Szanowni Pracownicy, Pacjenci oraz Przyjaciele Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Zamościu,

 

Wiosna to czas odnowy, nadziei i radosnego świętowania. W tym szczególnym okresie, kiedy przyroda budzi się do życia, a my przygotowujemy się do obchodów Świąt Wielkanocnych, z wielką przyjemnością zapraszamy Was na coroczne spotkanie świąteczne, które odbędzie się 27 marca 2024 roku (środa) o godzinie 13:30 w Kaplicy naszego Szpitala.

 

Tradycyjnie, będzie to wyjątkowa okazja do wspólnego spędzenia czasu, dzielenia się radością i ciepłem tych wyjątkowych dni. Po uroczystej modlitwie, która pozwoli nam na chwilę refleksji i wspólnej nadziei, serdecznie zapraszamy do Sali 210, gdzie będziemy mieli okazję do złożenia sobie nawzajem życzeń oraz skosztowania z świątecznego poczęstunku.

To moment, w którym możemy się zatrzymać, aby docenić to, co najważniejsze – zdrowie, wspólnotę i ludzką życzliwość. Cieszymy się na możliwość spotkania z Wami wszystkimi - naszymi cenionymi pracownikami, pacjentami oraz przyjaciółmi Szpitala, aby wspólnie celebrować te piękne chwile.

 

Życzenia Świąteczne

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności. Niech ten wiosenny czas przyniesie Wam odnowienie sił, spokój ducha oraz radość z małych i dużych sukcesów. Oby te Święta były dla Was okresem pełnym nadziei, miłości i wzajemnego wsparcia.

 

Z wyrazami szacunku i najlepszymi życzeniami,

Zespół Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Zamościu

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz dołączenia do naszych społecznościowych kanałów komunikacji, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i wydarzeniami w naszym Szpitalu. Razem tworzymy społeczność, która wspiera się nawzajem każdego dnia. Do zobaczenia!

Powrót do listy

Polityka prywatności