Obchody XXIII rocznicy wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Zamościu

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że w dniu 12 czerwca 2022 r. obchodzona będzie XXIII rocznica wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Zamościu. W ramach obchodów Dnia Papieskiego, w dniu 13 czerwca (poniedziałek) o godz.13.30 w Kaplicy Szpitalnej zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. prof. Czesława Galka.
Po Mszy Świętej nastąpi przejście przed wejście główne do Szpitala pod tablicę upamiętniającą fakt wizyty Ojca Świętego, pod którą nastąpi poświęcenie Szpitala.

Wszystkich zainteresowanych również informujemy, że w dniu 12 czerwca 2022 r. (niedziela) o godz. 18.00 w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna za dar pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Zamościa i w rocznicę święceń kapłańskich Ks. Prałata Janusza Romańczuka,  ówczesnego proboszcza i współorganizatora historycznej wizyty  Papieża  Jana Pawła II do Zamościa 12 czerwca 1999 r.

Serdecznie zapraszamy
Dyrekcja i Kapelani