Szczepimy trzecią dawką szczepionki przeciwko COVID-19

Informujemy, że w Punkcie Szczepień Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościuod dnia 24.09.2021 r. istnieje możliwość przyjęcia trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19 (przypominającej) dla wszystkich osób, które ukończyły 50 rok życia oraz pracowników ochrony zdrowia.
Szczepienie przypominające można przyjąć po zachowaniu odstępu co najmniej 6 miesięcy od zakończenia pełnego schematu szczepienia.

WAŻNE! Niezależnie od rodzaju przyjętej wcześniej szczepionki, dawką przypominającą jest szczepionka Pfizer.

Ponadto informujemy, że nadal szczepimy schematem podstawowym przeciwko COVID-19 szczepionką Pfizer (dwie dawki) oraz jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Rejestracja przed szczepieniem jest możliwa:

• osobiście w Rejestracji Punktu Szczepień znajdującej się w budynku Szpitala na parterze, codziennie do poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 15.00
  • telefonicznie: 84 677 38 26, 797 593 175
  • telefonicznie dzwoniąc na bezpłatną infolinię Narodowego Programu szczepień: 989
  • wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 z treścią: Szczepimy się
  • poprzez e-rejestrację dostępną na stronie: pacjent.gov.pl

Punkt Szczepień zlokalizowany jest w budynku głównym Szpitala na drugim piętrze (dogodny wjazd windą) w gabinecie numer 211. Szczepimy od wtorku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

W sprawie szczepień należy kontaktować się z koordynatorem do spraw szczepień Panią Dianą Bryk, adres e-mail: szczepienia@szpital.zam.pl, numer telefonu: 797 107 047.

Koordynator udziela niezbędnych informacji na temat szczepień codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 14.00.