Koncert „Dla Medyków"

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu oraz Zespół Pieśni i Tańca Zamojszczyzna zaprasza na koncert „Dla Medyków".

Koncert odbędzie się w sobotę, 12 czerwca 2021 r. na dziedzińcu Szpitala, Al. Jana Pawła II 10, o godzinie 14.00

Organizatorami koncertu są: Zamojski Dom Kultury i Stowarzyszenie PLZPiT „Zamojszczyzna".

Po zakończeniu koncertu w kaplicy szpitalnej nastąpi uroczyste wspomnienie wizyty Ojca Św. Jana Pawła II w Szpitalu, który osobiście pobłogosławił i poświęcił pacjentów oraz pracowników.

Msza Święta odprawiona zostanie o godz. 15.00. Po nabożeństwie uczestnicy udadzą się przed wejście główne do Szpitala pod tablicę upamiętniającą fakt wizyty Ojca Świętego.

Film1   Film2   Film3

Autorem zdjęć jest Pan Mirosław Chmiel.