Medycy z rakietami

Na korach Klubu Tenisowego Return w Zamościu w dniach 15-17 lipca 2011 roku rozegrano Ogólnopolski Turniej Lekarzy - III Memoriał dr Tomasza Teresińskiego, turniej poświęcony pamięci zamojskiego lekarza, pracownika szpitala „papieskiego”, który w 2008 r. zginął tragicznie w wypadku.
Do Zamościa zjechało ok. 60 tenisistek i tenisistów - lekarzy z różnych miejsc kraju (m.in. Krakowa, Warszawy, Olsztyna, Częstochowy, Łodzi, Konstancina, Kielc, Sandomierza , Węgrowa, Lublina, Stalowej Woli, Białegostoku a także z Zamościa). Lekarze tenisiści oprócz rywalizacji na kortach zapoznali się z urokami renesansowego Zamościa. Wolny czas był także okazją (w przerwach pomiędzy zawodami ) do wymiany poglądów na tematy zawodowe oraz do integracji środowiska medycznego.
Nad całością zawodów czuwał Janusz Kawałko, Prezes Klubu Tenisowego Return w Zamościu. Wyniki turnieju zamieszczone są na stronie internetowej klubu: http://www.return.zam.pl/

Rzecznik