Konferencja jakości

„Jakość w Opiece Zdrowotnej” pod takim hasłem odbyła się pod patronatem Ministra Zdrowia Ewy Kopacz, XIII konferencja organizowana przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia w Krakowie w dniach 21-22 maja br.
Spotkanie miało wyjątkowy charakter w związku z obchodzonym przez Centrum jubileuszem 15 lat działalności. Tematami konferencji były m.in.,: akredytacja, bezpieczeństwo pacjenta, monitorowanie wskaźników jakości, wytyczne postępowania w medycynie, jakość opieki w pielęgniarstwie, E-Health a jakość opieki, ustawa o akredytacji w ochronie zdrowia oraz standardy dla jednostek ochrony zdrowia.
Tradycyjnie, wzorem lat poprzednich, w konferencji uczestniczyli pracownicy naszego Szpitala, w składzie: Andrzej Mielcarek, Beata Dębicka, Urszula Majdan, Urszula Taczała. Delegacja szpitala przedstawiła podczas konferencji prezentację na temat: „MONITOROWANIA WSKAŹNIKÓW JAKOŚCI”.

Samodzielnego Publicznego
Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II