Drzwi otwarte Onkologii

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu przyłączył się do ogólnopolskiej akcji Dnia Drzwi Otwartych Onkologii inicjatorem której jest Polska Unia Onkologii. W dniu 7 lutego br. byli przyjmowani na bezpłatne konsultacje medyczne wszyscy, którzy chcieli się przebadać.
W ramach programu pacjenci skorzystali z konsultacji dwóch onkologów klinicznych, chirurga onkologa, urologa, ginekologa - profilaktyka raka szyjki macicy. Ponadto, bezpłatnie wykonywane były badania USG piersi przez radiologa i była możliwość spotkania się z Amazonkami z Klubu Zamojskie Amazonki.
Konsultacje udzielano na terenie naszego Szpitala w godzinach od 10.00 do 14.00. Osoba odpowiedzialna za organizację akcji - Ordynator Oddziału Onkologii Klinicznej lek. med. Teresa Sosnowska.

SP Szpitala Wojewódzkiego
im. Papieża Jana Pawła II