VIII Zamojskie Sympozjum Naukowo - Szkoleniowe

"Pacjent dializowany w uzdrowisku" oraz "Z sercem do tych, którzy leczą" - to tematy VIII Zamojskiego Sympozjum Naukowo – Szkoleniowego, które odbyło się w dniach 15-18 stycznia 2009 r.
Patronat nad imprezą objęli: J.E. Ks. Biskup Zamojsko-Lubaczowski dr Wacław Depo, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej dr Konstanty Radziwiłł, Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu dr inż. Jan Andreasik, Rektor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie prof. dr hab. Andrzej Książek, Prezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Lublinie dr Andrzej Ciołko, Prezydent Zamościa Marcin Zamoyski oraz Burmistrz Krasnobrodu Janusz Oś. Organizatorami sympozjum byli Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Samodzielnego Publicznego
Szpitala Wojewódzkiego