Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Oferta pracy na stanowisku inspektor ds. budowlanych

im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu poszukuje kandydatów

na stanowiska : inspektora ds. budowlanych

Zakres obowiązków:

  1. Współdziałanie w sferze utrzymania techniczno – budowlanej sprawności obiektów Szpitala.
  2. Zakładanie książki obiektu budowlanego w dniu przekazania obiektu budowlanego do użytkowania.
  3. Systematyczne prowadzenie książek obiektów budowlanych przeznaczonych do zapisów dotyczących przeprowadzonych badań i kontroli stanu technicznego, remontów i przebudowy w okresie użytkowania obiektu budowlanego tj.:

- wpisywanie i załączanie opracowań projektowych i dokumentów technicznych robót dotyczących budowlanych wykonywanych w obiekcie,

-    wpisywanie i załączanie protokołów z kontroli obiektu budowlanego, ocen i ekspertyz dotyczących stanu technicznego, świadectwa charakterystyki energetycznej oraz innych opracowań dotyczących obiektu zgodnie                           z Ustawą Prawo Budowlane.

  1. Sporządzanie protokołów z okresowej kontroli stanu technicznego obiektów.
  2. Sporządzanie corocznych harmonogramów przeglądów okresowych obiektów budowlanych.
  3. Sporządzanie i przedkładanie Dyrektorowi Szpitala corocznych sprawozdań z realizacji Harmonogramu przeglądów okresowych.
  4. Organizowanie i udział w przeglądach sprawności technicznej obiektów oraz sporządzanie protokołów o ich stanie technicznym, mających na celu ustalenie zakresów rzeczowych i terminów oraz kosztów etapowej realizacji robót remontowo – konserwacyjnych.
  5. Kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji budowlanej.
  6. Kompletowanie dokumentów i dokumentacji powykonawczej.
  7. Przechowywanie i uaktualnianie dokumentacji geodezyjnej Szpitala.
  8. Dygitalizacja dokumentacji archiwalnej.
  9. Aktualizacja rysunków technicznych Szpitala.
  10. Analizowanie i ocena ofert.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne w specjalności budowlanej lub sanitarnej,
  2. Znajomość oprogramowania CAD mile widziana,
  3. Znajomość obsługi komputera i innych podstawowych urządzeń biurowych.
  4. Znajomość przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz innych aktów prawnych.
  5. Znajomość technologii wykonania robot budowlanych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • normowany czas pracy

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu niniejszej rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Szpital, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. „a” Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

e-mail: szpital@szpital.zam.pl lub kadry@szpital.zam.pl

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II

Dział Kadr, Szkoleń i Płac

ul. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

z dopiskiem „inspektor ds. budowlanych”

  • Dodatkowe informacje pod nr tel.: 84 677 33 20; 84 677 32 85; 84 677 32 55

Polityka prywatności