Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Oferta pracy na stanowisku inspektor ds. inwestycji budowlanych, sanitarnych i elektrycznych

im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu poszukuje kandydatów

na stanowiska : inspektora ds. inwestycji budowlanych

inspektora ds. inwestycji sanitarnych

inspektora ds. inwestycji elektrycznych

Zakres obowiązków:

  1. Sprawowanie nadzoru nad wykonawcami robot w zakresie realizacji remontów i inwestycji zgodnie z projektem, pozwoleniem na budowy, podpisanymi umowami.
  2. Opracowywanie opisów przedmiotu zamówienia na realizację robot inwestycyjnych oraz remontowych.
  3. Prawidłowe i terminowe wykonywanie przydzielonych zadań zgodni  z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  4. Udział w opracowaniu dokumentacji projektowej.
  5. Udział w pracach komisji przetargowych powoływanych przez Dyrektora Szpitala.
  6. Dokonywanie analizy ofert.
  7. Sporządzanie  kosztorysów i wycen inwestorskich.
  8. Obsługa spraw bieżących.
  9. Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i wewnętrznymi Szpitala.
  10. Obsługa programu do kosztorysowania (Zuzia).
  11. Obsługa programu graficznego CAD.
  12. Rozliczenie robot pod względem finansowym i rzeczowym.
  13. Udział w naradach.
  14. Obsługa Plotera.
  15. Prowadzenie bieżącej eksploatacji obiektów.
  16. Przestrzeganie przepisów BHP i p.poż. oraz zachowanie tajemnicy służbowej.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe techniczne.
  2. Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń lub w trakcie ich uzyskiwania.
  3. Znajomość oprogramowania CAD oraz Zuzia.
  4. Znajomość obsługi komputera i innych podstawowych urządzeń biurowych.
  5. Znajomość przepisów ustawy Prawo Budowlane oraz innych aktów prawnych.
  6. Znajomość technologii wykonania robot budowlanych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • normowany czas pracy

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu niniejszej rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Szpital, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. „a” Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

e-mail: szpital@szpital.zam.pl lub kadry@szpital.zam.pl

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II

Dział Kadr, Szkoleń i Płac

ul. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

z dopiskiem „inspektor ds. inwestycji budowlanych”

„inspektor ds. inwestycji sanitarnych”

„inspektor ds. inwestycji elektrycznych”

  • Dodatkowe informacje pod nr tel.: 84 677 33 20; 84 677 32 85; 84 677 32 55

Polityka prywatności