Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Oferta pracy na stanowisko hydraulika

im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu poszukuje kandydata

na stanowisko hydraulika

Zakres obowiązków:

1. Utrzymanie w sprawności sanitarnej infrastruktury technicznej występującej w Szpitalu m.in.:

  • sieci wodociągowe i sieci kanalizacyjne,
  • sieci i instalacji ciepłej i zimnej wody,
  • sieci i instalacje ciepłownicze, w tym centralnego ogrzewania.

2. Bieżąca kontrola prawidłowości funkcjonowania ww. sieci i instalacji sanitarnych, wykonywanie drobnych napraw, konserwacji oraz remontów.

3. Demontaż oraz montaż przyborów sanitarnych, niedużych urządzeń technicznych typu pompy itp., a także demontaż, montaż i konserwacja armatury wodnej oraz ciepłowniczej (zawory, zasuwy itp.)

4. Wykonywanie niezbędnych przeróbek istniejących instalacji wodnokanalizacyjnych oraz ciepłowniczych.

Wymagania:

  1. wymagane ukończenie minimum zasadniczej szkoły zawodowej o kierunku technicznym, najlepiej w specjalności monter instalacji sanitarnych.
  2. dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązkach;
  3. zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  4. umiejętność pracy w zespole;
  5. dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • normowany czas pracy

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu niniejszej rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Szpital, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. „a” Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

e-mail: szpital@szpital.zam.pl lub kadry@szpital.zam.pl

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II

Dział Kadr, Szkoleń i Płac

ul. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

z dopiskiem „hydraulik”

  • Dodatkowe informacje pod nr tel.: 84 677 3320;  84 677 32 85;  84 677 32 55

Polityka prywatności