18 rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II Uroczystości w Szpitalu

31.03.2023 o godzinie 15:00 w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu odbyła się uroczysta msza święta w 18 rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II.

2 kwietnia 2005 r. zmarł Jan Paweł II. Przypominamy sobie osobę, która już odeszła, co aż trudno uwierzyć, że mija już osiemnasta rocznica jak św. Jan Paweł II odszedł do domu naszego Ojca. Dzieje się tak dlatego, że wciąż jego osoba jest z nami obecna nie tylko na fotografiach, plakatach, książkach czy gazetach ale i w naszym sercu, wciąż brzmią w naszych uszach.

Niech dla każdego z nas 18 rocznica przejścia do domu Ojca w niebie naszego wielkiego rodaka, będzie dniem duchowej radości za dar osoby Sługi Bożego Jana Pawła II.