Powołania kierownicze

Podczas spotkania z kadrą kierowniczą Szpitala w dniu 22 marca br. odbyła się uroczystość wręczenia powołań na stanowiska kierownicze. Powołania wręczył Andrzej Mielcarek, dyrektor Szpitala.

Powołania otrzymali:

• Dr Hanna Orjanik – na stanowisko lekarza kierującego Oddziałem Neonatologii.
  • Dr Jan Adamczyk - na stanowisko lekarza kierującego Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.
  • Prof. Krzysztof Marczewski - na stanowisko lekarza kierującego Oddziałem Nefrologii, Endokrynologii, Nadciśnienia tętniczego i Chorób Wewnętrznych.
  • Dr n. med. Krzysztof Mataczyński - na stanowisko Ordynatora Oddziału Rehabilitacji, Pododdziału Rehabilitacji Neurologicznej.
  • Dr n. med. Jerzy Zawiślak - na stanowisko Ordynatora Oddziału Laryngologicznego.