Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne wyróżniło dr Nowaczyńskiego

Zarząd Główny Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego przyznał dyplom uznania za zasługi położone w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej dr. Pawłowi Nowaczyńskiemu, kierownikowi Zakładu Radiologii naszego Szpitala. Pod wyróżnieniem podpisał się prezes ZG PLTR prof. dr hab. Marek Sąsiadek oraz sekretarz ZG dr n. med. Anna Chodorowska. – „Jest to bardzo miły i szczególny dowód uznania dla mnie nie tylko ze strony Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, ale również grona Profesorów kierujących Lubelskim Oddziałem Towarzystwa. Dostrzegli oni wkład w rozwój radiodiagnostyki, a także szczególną pozycję naszego ośrodka. Całym zespołem staramy się nieustannie podnosić kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach, konferencjach i sympozjach oraz implementując zdobytą wiedzę w codzienne badania. Ja osobiści na tego rodzaju spotkaniach środowiska radiologicznego, co najmniej raz w roku, wygłaszam wykłady lub prezentacje dzieląc się wiedzą i doświadczeniem”. – mówi dr Nowaczyński.      Dr Paweł Nowaczyński złączony jest z naszym Szpitalem od 21 lat, a od 18 lat jest specjalistą radiodiagnostyki. Gratulujemy.