Przeszli na zasłużoną emeryturę

7 sierpnia w szpitalu odbyła się uroczystość pożegnania wieloletnich pracowników naszego szpitala, którzy nabyli prawo do przejścia na emeryturę.
Dyplomy uznania w dowód wdzięczności i szacunki za wrażliwe i oddane serce pacjentowi oraz wkład w rozwój szpitala otrzymali: Grażyna Gałka (ok. 23 lat pracy w szpitalu), Maria Nizio (ok. 19 lat pracy w szpitalu), Anna Krzywda (ok. 18 lat pracy w szpitalu) i Czesław Szarafin (ok. 14 lat pracy w szpitalu). Na emeryturę przeszli także Anna Furlepa (ok. 18 lat pracy w szpitalu) oraz Ryszard Jurkiewicz (ok. 19 lat pracy w szpitalu). Gratulacje i najlepsze życzenia przekazał wszystkim uhonorowanym dyrektor Andrzej Mielcarek i Naczelna Pielęgniarek Teresa Wawryca-Kordulska.