Spotkanie opłatkowe

W Boże Narodzenie, w Wigilię, przy opłatku odżywa w nas radość lat dziecięcych, bliskość rodziców i miłości. To jest coś więcej niż własne powodzenie, życiowe szczęście, bo nic tak nie otwiera ludzkiego serca na drugiego człowieka, ani nie czyni je gotowym do pojednania. Z okazji takich chwil na wszystkich oddziałach naszego Szpitala spotkania przy opłatku stają się i dla nas tym samym przeżyciem.

Sztuczny dysk w kręgosłupie

Niewykonywaną dotąd na Lubelszczyźnie operację kręgosłupa przeprowadzono na oddziale neurochirurgii. Skomplikowanej operacji, ale rokującej nadzieję na powrót do normalnego życia, poddano 46-letnią kobietę, cierpiącą od wielu lat na schorzenia kręgosłupa oraz dyskopatię.

Msza Święta z okazji 25 rocznicy Pontyfikatu

Wizyta specjalistów od zarządzania służbą zdrowia

Na zaproszenie konsultanta krajowego ds. zdrowia publicznego prof. dr hab. Leszka Wdowiaka gościła u nas delegacja ukraińskich specjalistów od zarządzania służbą zdrowia.

Spotkanie Przewodniczącego Rady Społ. z Kadrą Kierowniczą

W dniu 13 sierpnia 2003 roku, miało miejsce spotkanie Przewodniczącego nowy powołanej Rady Społecznej Szpitala - Posła Ziemi Zamojskiej Arkadiusza Bratkowskiego, z Kadrą Kierowniczą Szpitala.

Płytka wyobraźnia to kalectwo

Kampania ma na celu ostrzeżenie młodych ludzi o tragicznych i nieodwracalnych skutkach nieprzemyślanych skoków do wody.