Życzenia Świąteczne

25.12.2018

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia niech Boża dziecina obdarzy wszystkich zdrowiem, miłością i błogosławieństwiem, a ten wyjątkowy czas niech będzie spędzony w gronie najbliższych w atmosferze rodzinnego ciepła.

Życzenia na Boże Narodzenie

25.12.2018

Bp Marian Rojek - Ordynariusz Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Spotkanie opłatkowe w szpitalu "papieskim"

24.12.2018

W Kaplicy Szpitalnej odbyło się spotkanie opłatkowe pracowników i pacjentów Szpitala z Biskupem Zamojsko-Lubaczowskim ks. Marianem Rojkiem.

Apel Wojewody Lubelskiego - prawa kombatantów

Apel Wojewody Lubelskiego dotyczący praw kombatantów

Spotkanie opłatkowe

17.12.2018

W dniu 21 grudnia 2018 r (piątek) o godz. 12.00 w Kaplicy szpitalnej rozpocznie się spotkanie opłatkowe dla pracowników naszego szpitala z Ks. Bp. Marianem Rojkiem. Serdecznie zapraszamy. Dyrekcja i Kapelani.

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II
na podium Szpitali w Polsce w kategorii: Sieć Szpitali Poziom III
i w 10-ce najlepszych Szpitali w kraju
Wicelider w Województwie Lubelskim

13.12.2018

XV Ogólnopolski Ranking Szpitali 2018 „Bezpieczny Szpital Przyszłości”. Szpitale z województwa Lubelskiego z Białej Podlaskiej i Zamościa w czołówce najlepszych placówek medycznych w Polsce.

Odra: przyczyny, objawy, leczenie, powikłania, szczepienie

04.12.2018

Lek. med. Beata Dębicka - specjalista chorób zakaźnych, specjalista epidemiologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.