Kolejny etap rozbudowy Oddziału Kardiologii- fotorelacja

24.07.2019

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem zdjęciowym z rozbudowy Oddziału Kardiologii.

Wczesne wykrywanie nowotworów złośliwych raka piersi i raka jajnika

05.07.2019

W Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu w ramach „Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych” jest realizowany program pn. „Program opieki nad rodzinami wysokiego, dziedzicznie uwarunkowanego ryzyka zachorowania na nowotwory złośliwe – Moduł I- wczesne wykrywania nowotworów złośliwych w rodzinach wysokiego, dziedzicznie uwarunkowanego ryzyka zachorowania na raka piersi i raka jajnika”. Szczegóły dotyczące programu w materiale wideo przedstawia Ordynator Oddziału Onkologii Klinicznej  lek. med. Teresa Sosnowska. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia do Krasnobrodu

03.07.2019

W dniu 11 maja 2019 r. odbyła się kolejna, bo już V Diecezjalna Pielgrzymka Służby Zdrowia Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej do Krasnobrodu, w której wzięli udział pracownicy służby zdrowia z Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego, Biłgoraja i Lubaczowa. Przewodnikami pielgrzymów był Ks. Czesław Koraszyński i Ks. Jacek Kania.

Internetowe Konto Pacjenta (IKP)

02.07.2019

Już dziś możesz sprawdzić informacje o zdrowiu całej swojej rodziny na Internetowym Koncie Pacjenta (IKP). IKP to bezpłatna aplikacja Ministerstwa Zdrowia.

20 rocznica wizyty Papieża Jana Pawła II w Zamościu

17.06.2019

Na pamiątkę wizyty Papieża Jana Pawła II w Zamościu, która miała miejsce 12 czerwca 1999 r., we wspomnienie tego dnia odbył się jubileuszowy Zamojski Dzień Papieski.

Szpital przyjazny dziecku

05.06.2019

Od 11 lat Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu nieprzerwanie utrzymuje Status Szpitala Przyjaznego Dziecku. Inicjatywa ta została utworzona przez Organizację Zdrowia (WHO) i Fundusz Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).