GRABKOMUCHA

„GRABKOMUCHA” za jakość i styl
ZARZĄD TUV RHEINLAND POLSKA SP. Z O.O., w dniu 22 października 2010 roku w Katowicach, uhonorował statuetką „GRABKOMUCHA” Pracowników Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu, kierowanego przez lek. med. Andrzeja Mielcarka.

Podczas uroczystej gali statuetkę za „JAKOŚĆ i STYL” odebrała Urszula Taczała, Pełnomocnik Dyrektora ds. Jakości.
Wyróżnienie wręczył Janusz Grabka, Prezes Zarządu. Nagroda jest przyznawana podmiotom, które na polskim rynku wyróżniają się szczególną dbałością o jakość swoich usług. W decyzji przyznającej statuetkę organizatorzy za najważniejsze, uznali dążenie do zwiększenia wachlarza usług Szpitala oraz łączenie wieloletnich tradycji z najnowszymi światowymi standardami, spełniając jednocześnie wymagania w zakresie jakości obsługi pacjenta, ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa pracy.