Płatny parking

Od początku sierpnia br. planowane jest wprowadzenie na terenie szpitala płatnego parkingu. Wszyscy przyjeżdżający do szpitala na czas dłuższy niż 15 minut będą musieli uiścić opłatę parkingową. Pracownicy także będą ponosić opłatę miesięczną w wysokości nie wyższej niż 10 zł. miesięcznie. Będzie także wydzielona część parkingu bezpłatnego na ok. 20-30 pojazdów dla pacjentów szpitala (od ul. Hrubieszowskiej).
Wprowadzenie płatnego parkingu zostało poprzedzone zawarciem w dniu 22 kwietnia br. umowy dzierżawy terenu wokół szpitala z przeznaczeniem na prowadzenie płatnego parkingu pomiędzy Dyrektorem Szpitala a Przedsiębiorstwem Przewozowo-Handlowym „Sienkiewicz”, z siedzibą w Jarosławcu. Dzierżawca zobowiązał się uiszczać 43 920 zł. (brutto) miesięcznie czynszu za dzierżawę. Umowa została podpisania na okres 5 lat.

Rzecznik Prasowy SPSW
im. Papieża Jana Pawła II