Dary od Caritas

W kościele Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, 5 kwietnia 2006 r., odbyła się uroczystość przekazania przez Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej wózków inwalidzkich, chodzików oraz leków szpitalom działającym na terenie naszej diecezji. Dary poświęcił Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jan Śrutwa. Natomiast ksiądz Andrzej Puzon Dyrektor Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej w okolicznościowym wystąpieniu mówił o problemach i niedostatkach naszej służby zdrowia oraz trosce jaką palcówki ochrony zdrowia w naszej diecezji otacza Ksiądz Biskup. W imieniu obdarowanych szpitali podziękowania za dary i duchową opiekę złożył Mirosław Teterycz Zastępca Dyrektora ds. Technicznych naszego szpitala. Nasz szpital otrzymał od Caritas 9 chodzików.