Apel z prośbą o pomoc dla Stasia

Zwracamy się z prośbą o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie Stasia, syna Państwa Katarzyny i Marcina Szklannych, lekarzy rezydentów pracujących w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Staś urodził się ze złożoną wadą serca,m.in. ze skorygowanym ubytkiem w przegrodzie międzykomorowej, niedomykalnością zastawki trójdzielnej oraz anomalią Ebsteina. Obecnie Staś jest leczony w Szpitalu w Krakowie. Wada jest skrajnie ciężka i nikt w Polsce nie podejmie się operacji.

Profesor Pedro Del Nido z Boston Children’s Hospital zgodził się przeprowadzić operację i dać Stasiowi szansę, jednak na operację trzeba zebrać około 1 mln 500 tys. zł. Do tej kwoty brakuje jeszcze około 250 tys. zł. Zbiórka pieniędzy trwa do 30 września 2021 r.

Wszelkie wpłaty można dokonywać w następujący sposób:

ODBIORCA: Fundacja Siemapomaga

NR KONTA: 19 2490 1028 3587 1000 0014 7751