Środki finansowe z UE na wsparcie jednostek POZ

„Wsparcie podmiotów Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020” – to tytuł szkolenia, które odbyło się w dniu 8 lutego br. w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy Szpitala i lekarze POZ. Formy wsparcia, tryb wyboru projektów oraz warunków aplikowania podmiotów Podstawowej Opieki Zdrowotnej w bieżącej perspektywie finansowej przedstawiła Anna Brzyska, p.o. kierownika w Oddziale Funduszy RPO WL 2014-2020 w Ochronie Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie. Organizatorem spotkania był Arkadiusz Bratkowski, członek Zarządu Województwa Lubelskiego.