Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

Oferta pracy

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu

poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. instalacji gazów medycznych w Dziale Administracyjno-Technicznym

Główne zadania:

  • zapewnienie funkcjonowania infrastruktury gazów medycznych i technicznych w budynkach szpitalnych,
  • nadzór nad stanem technicznym urządzeń i instalacji gazów medycznych i technicznych,
  • nadzór i prowadzenie gospodarki gazów medycznych i technicznych w szpitalu,
  • zapewnienie ciągłości dostaw gazów medycznych w oparciu o zawarte umowy,
  • eksploatacja urządzeń i instalacji gazów medycznych i technicznych zgodnie z przepisami prawa i dokumentacją techniczną urządzeń,
  • planowanie remontów i przeglądów,
  • kontrola, nadzór i egzekwowanie umów w zakresie dostaw gazów medycznych i technicznych,
  • przygotowanie zakresów robót i dostaw do postępowań przetargowych i umów,
  • opracowywanie, sprawdzanie i opiniowanie kosztorysów inwestorskich i ofertowych,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • kontrola realizowanych prac remontowych i inwestycyjnych,
  • prowadzenie ewidencji kosztów w podległym obszarze,
  • współpraca z jednostkami wewnętrznymi szpitala,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

 Wymagania i kwalifikacje:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne (kierunki sanitarne),
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w realizacji instalacji lub utrzymaniu urządzeń instalacji gazów medycznych,
  • znajomość praktyczna pakietu Office ,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów,
  • odpowiedzialność, uczciwość i rzetelność w działaniu,
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • punktualność i komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność kierowania pracą zespołu,
  • atutem będą kursy i szkolenia z obszaru specjalizacji stanowiska, uprawnienia grupy 3, znajomość przepisów – ustawy prawo budowlane ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy o wyrobach medycznych, a także praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem urządzeń i instalacji gazów medycznych.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • normowany czas pracy

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu niniejszej rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Szpital, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. „a” Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

e-mail: szpital@szpital.zam.pl lub kadry@szpital.zam.pl

  • Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II

Dział Kadr, Szkoleń i Płac

ul. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

  • Dodatkowe informacje pod nr tel.: 84 677 32 85 ; 84 677 32 55

Polityka prywatności