Transmisja z obchodów jubileuszu 25-lecia Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Informujemy, że w dniu 11 października 2019 roku na szpitalnej stronie Facebook pod poniższym linkiem:
https://www.facebook.com/szpitalzam będą nadawane transmisje na żywo z okazji obchodów 25- lecia Szpitala tj.:
- około godziny 11:15: Uroczystość poświęcenia i otwarcia hybrydowej sali operacyjnej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
- około godziny 12:15 Oficjalna część uroczystości nadawana z Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”  w Zamościu, która obejmować będzie: powitanie gości
Koncert w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej PSM I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Zamościu, wręczenie odznaczeń i wyróżnień pracownikom Szpitala, wystąpienia okolicznościowe.

Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji.