Spotkanie Wielkanocne

W dniu 17 kwietnia br. odbyło się spotkanie Wielkanocne w kaplicy szpitalnej z udziałem pacjentów, pracowników i sympatyków naszego Szpitala. Słowo do zebranych przekazał Jego Ekscelencja ks. dr Marian Rojek Biskup Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, a następnie przewodniczył modlitwie przy udziale kapelanów Szpitala: ks. Czesława Koraszyńskiego i ks. Jacka Kani. W spotkaniu Wielkanocnym Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego reprezentował i w jego imieniu złożył życzenia świąteczne Prezydent Miasta Zamość Andrzej Wnuk, pełniący funkcję Przewodniczącego Rady Społecznej Szpitala. Życzenia świąteczne wszystkim uczestnikom złożyła dyrekcja Szpitala: dyrektor lek. med. Andrzej Mielcarek; zastępcy dyrektora: lek. med. Marta Węgrzyn-Bąk, mgr Andrzej Szewczuk, dr n. prawn. Ryszard Pankiewicz; Przewodniczący Rady Ordynatorów prof. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski oraz Naczelna Pielęgniarka mgr Teresa Wawryca-Kordulska.

Życzenia Wielkanocne od Przewodniczącego Rady Społecznej Szpitala Prezydenta Miasta Zamość Andrzeja Wnuka.