Dzień Drzwi Otwartych

Uprzejmie informujemy, że w związku z obchodami Światowego Dnia Walki z Rakiem, Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu oraz NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość sp. z o.o. w dniu 2 lutego (sobota) 2019r. w godz. 9.00 – 14.00 organizują DZIEŃ DRZWI OTWARTYCH.

Akcja zostanie przeprowadzona w Budynku NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość sp. z o.o. i w zlokalizowanej tam Poradni Onkologicznej Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu przy ul. Aleje Jana Pawła II 10 w Zamościu.

W ramach akcji przeprowadzane będą bezpłatne konsultacje lekarskie według następującego programu:

godz.9.00-12.00

Konsultacje lekarskie: urolog (badania urologiczne z oznaczeniem pomiaru PSA), ginekolog (badanie ginekologiczne z pobraniem cytologii), chirurg, onkolog kliniczny, onkolog radioterapeuta, internista (badanie internistyczne z pomiarem ciśnienia krwi, glikemii i ekg).

godz.10.00-12.00

„Ścieżka pacjenta onkologicznego” – Porady, informacje, wskazówki dla pacjenta przed rozpoczęciem leczenia onkologicznego i w trakcie leczenia – mgr Edyta Naworol – Pielęgniarka Koordynująca NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość.

godz.11.00-11.30

Wykład pt. „ONKODIETA – zasady żywienia w chorobach onkologicznych” – Marzena Szwed – straszy dietetyk - Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

godz.11.00-13.00

Zwiedzanie zakładu Radioterapii NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość.

godz.12.00-12.40

Wykład „Profilaktyka nowotworowa” – dr n. med. Krzysztof Patyra – Z-ca Dyrektora ds. Medycznych, Kierownik Zakładu Radioterapii NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Zamość.

Szczegółowe informacje na temat akcji można uzyskać pod nr tel. 84 535 98 00