Jubileusz Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej

Uroczystość jubileuszu Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej odbyła się w dniu 7 listopada br. O godz. 12.00 odprawiona została w Kaplicy Szpitalnej uroczysta Msza Święta, której przewodniczył i kazanie wygłosił JE ks. biskup Mariusz Leszczyński.
Kolejna część uroczystości odbyła się w sali konferencyjnej Szpitala. Po powitaniu gości i wystąpieniach okolicznościowych oraz pokazania prezentacji „Nasza drogi do 15-lecia”, uczestnicy wysłuchali wykładu pt.: „Trudny Pacjent” wygłoszony przez prof. dr hab. Andrzeja Kokoszkę z II Kliniki Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Następnie wręczone zostały dyplomy okolicznościowe wszystkim zasłużonym pracownikom przychodni przez dr Andrzeja Mielcarka dyrektora szpitala. Kierownik Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej dr Marek Lipiec podkreślił, że to sukces wszystkich pracowników, którzy przez ten okres tworzyli przychodnię. – Chciałbym się spotkać ze wszystkimi, którzy dziś obchodzą swoje święto za kolejne piętnaście lat. To będzie dla mnie największa radość.- mówi dr Lipiec.

SP Szpitala Wojewódzkiego