Wielkanocne spotkanie

W przededniu Świąt Wielkanocnych, 12 kwietnia br., odbyło się okolicznościowe spotkanie dyrekcji i kapelana szpitala z kadrą kierowniczą i pracownikami szpitala.
Przy tej okazji Dyrektor Szpitala Andrzej Mielcarek wręczył angaże ordynatorskie zwycięzcom konkursów na stanowiska ordynatorów Oddziałów Neurologii i Urologii - dr Ewie Wierzchowskiej-Cioch i dr Krzysztofowi Gąsiorkowi. Przekazując angaże, dyrektor złożył ordynatorom życzenia sukcesów w sprawowaniu tych odpowiedzialnych funkcji i powodzenia w kierowaniu oddziałami.
Następnie dyrektor przekazał zebranym życzenia wielkanocne dla pracowników szpitala, które na jego ręce przesłali: Biskup Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Marszałek Województwa, Wojewoda Lubelski, Prezydent Zamościa, Starosta Zamojski, zamojskie firmy i dziennikarze. W imieniu własnym i dyrekcji szpitala, dyrektor Andrzej Mielcarek życzył pracownikom - spędzonych w rodzinnym gronie, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych oraz zrealizowania postulatów płacowych zgłoszonych podczas protestu.
Kapelan Szpitala ksiądz Czesław Szczerba zwrócił się do zebranych rozważając obecność i rolę Chrystusa w naszym życiu codziennym. Następnie życzył pracownikom szpitala, żeby w te święta w szczególny sposób doświadczyli bliskości, radości i szczęścia. Jednocześnie ksiądz kapelan zaprosił do udziału w nabożeństwach, które zostaną odprawione w kaplicy szpitalnej w Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę o godzinie 17.00 oraz do uczestnictwa w niedzielnej rezurekcji, którą o godzinie 6.30 będzie celebrował Ksiądz Biskup Mariusz Leszczyński.
Na zakończenie spotkania, jego uczestnicy składali sobie nawzajem wielkanocne życzenia.